Strona główna1 » Gry bitewne 2 » Warhammer 40,0003 » Chaos 4 » Thousand Sons
Kategorie
Kontakt
 • sklep modelarski TWOJE HOBBY

  ul. Fordońska 46 Bydgoszcz

  NIP: 554-175-97-79
 • E-mail:twojehobby@onet.eu
 • Telefon693-208-000
  609-297-929
 • Fax(52) 346-63-17
 • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 17.00, w soboty 8.00 - 14.00
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Thousand Sons

Thousand Sons
Bezlitosny. Przeklęty. Tragedia i los spiskowały, by wpędzić najbardziej uzdolnionych psychicznie Kosmicznych Legionów Morskich w szpony Chaosu. W ten sposób stali się wrogami Imperium, jak żaden inny.

Ścieżka potępienia dla Tysiąca Synów była dłuższa niż większość. Jeden z oryginalnych Legionów Astartów, Tysiąc Synów miał wielu psycerów w swoich szeregach - co nie dziwi, ponieważ ich Primarcha, Magnus Czerwony, był olbrzymem psychicznym. Podczas Wielkiej Krucjaty Tysiąc Synów kontynuowało studiowanie tajemnej wiedzy pomimo ostrzeżeń Imperatora. Pozostali lojalni, używając swoich okultystycznych mocy, aby ostrzec nadchodzącą zdradę Cesarza Horusa. Cesarz ogłosił jednak, że tajemne sztuki Tysiąca Synów są herezją i uwolnił na nich kosmiczne wilki.

Tysiąc Synów, zmuszonych do wojny, której nie chcieli, zwrócił się do Tzeentcha, aby się uratować. Uciekając przed pewnym zniszczeniem, uciekając do Oka Terroru, Legion kontynuował swoje badania magiczne, chociaż wkrótce zostały one zniszczone przez mutacje. Zakłopotany ich upadkiem, kabała, prowadzona przez czarnoksiężnika Ahrimana, zaryzykowała gniew swojego Primarchy, teraz wzniesionego do demonizmu, by rzucić zaklęcie znane jako Rubryka. Zaklęcie umieściło jego krewnych poza mutacją, ale zredukowało ich śmiertelne formy do pyłu zapieczętowanego w garniturach zbroi - nie więcej niż magiczne automaty. Kabała została wygnana przez rozwścieczonego Primarchę, zmuszonego do rozproszenia i walki o różne Legiony Zdrajców. Jednak po długoletnim wygnaniu Legion pojednał się i zreformował.

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje
Dostępność

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl