Strona główna1 » Rubicon Models
Kategorie
Kontakt
 • sklep modelarski TWOJE HOBBY

  ul. Fordońska 46 Bydgoszcz

  NIP: 554-175-97-79
 • E-mail:twojehobby@onet.eu
 • Telefon693-208-000
  609-297-929
 • Fax(52) 346-63-17
 • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 17.00, w soboty 8.00 - 14.00
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Rubicon Models

Rubicon Models Od wielu lat pracujemy jako studio projektowe, pracując nad wieloma projektami dla wielu producentów tabletów i wydawców gier komputerowych. Gdy nie projektujemy miniatur dla innych ludzi, sami bawimy się i malujemy dla zabawy. Naszym marzeniem zawsze było tworzenie miniatur pod własną marką.

Nadszedł czas, aby spełnić to marzenie wraz z wprowadzeniem modeli Rubicon.
Naszą wizją jest stworzenie najlepszych zestawów modeli z twardego plastiku dla rynku gier stołowych i modeli wojskowych. Każdy zestaw będzie łatwy w montażu, bardzo szczegółowy i dokładny.
Naszym pierwszym projektem jest uruchomienie serii twardych plastików pojazdów i czołgów z II wojny światowej w skali 1/56 (28 mm). To, co odróżnia nas od innych firm w tej dziedzinie, to nie tylko drobne szczegóły i dokładność, ale także wszystkie nasze zestawy będą wielowariantowe. Każdy kupiony zestaw może mieć kilka opcji głównego działa, dwa rodzaje kół jezdnych, trzy opcje wieżyczki działowej, odpinany pancerz ochronny lub nawet dwie opcje kadłuba.
Masz większy wybór za swoje pieniądze dzięki zestawowi Rubicon!
Zyskujesz więcej wartości za swoje pieniądze dzięki zestawowi Rubicon!
Nasza nazwa oznacza:
- Wysoka jakość
- Szczegół
- Dokładna skala
- Warianty
- Łatwy w montażu i malowaniu
Ciężko pracujemy, aby regularnie wydawać nowe zestawy. Naszym planem jest zwiększenie zasięgu poprzez dodanie jednego zestawu miesięcznie, aby pomóc Ci zbudować arsenał broni i pomóc Ci stać się najlepiej wyposażonym generałem w społeczności graczy!
 

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl