Strona główna1 » Gripping Beast
Kategorie
Kontakt
 • sklep modelarski TWOJE HOBBY

  ul. Fordońska 46 Bydgoszcz

  NIP: 554-175-97-79
 • E-mail:twojehobby@onet.eu
 • Telefon693-208-000
  609-297-929
 • Fax(52) 346-63-17
 • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 17.00, w soboty 8.00 - 14.00
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Gripping Beast

Gripping Beast
Gripping Beast to producenci i detaliści figurek i akcesoriów do gier wojennych. Założona w 1996 r. Firma z siedzibą obecnie w Beast Towers w Evesham, z dala od tradycyjnego „pasa prowadzącego” miniaturowych firm w okolicach Nottingham.
W Gripping Beast oferujemy szeroki zakres okresów historycznych, od wojen w Diadochi, przez krucjaty, a nawet kampanię Gallipoli z pierwszej wojny światowej. Ponieważ produkujemy tylko miniaturowe asortymenty, które nas interesują, jesteśmy w stanie zapewnić, że otrzymamy wysokiej jakości, historycznie dokładne i kompletne asortymenty, które z dumą sprzedajemy i że nasi klienci mogą kupować z pewnością.
Ponieważ jedną z naszych głównych miłości jest Wiek Wikingów (wystarczy spojrzeć na gamę figurek i akcesoriów, które wykonujemy w tym okresie!), Jesteśmy szczególnie dumni ze współpracy z naszymi dobrymi przyjaciółmi w Studio Tomahawk jako producent oficjalnej serii miniatur SAGA .
Jesteśmy zagorzałymi zwolennikami strony hobby, a także wspieramy turnieje i dni kampanii na całym świecie, w tym wydarzenia SAGA w zwarciu. Jeśli chcesz wziąć udział, miej oko na naszej stronie na Facebooku, ponieważ miejsca szybko się rozwijają!

 

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl