Strona główna1 » Gry bitewne 2 » Warhammer 40,0003 » Imperium4 » Deathwatch
Kategorie
Kontakt
 • Sklep Modelarski TWOJE HOBBY

  ul. Fordońska 46 Bydgoszcz

  NIP: 554-175-97-79
 • E-mail:twojehobby.poczta@twojehobby.eu
 • Telefon693-208-000
  609-297-929
 • Fax(52) 346-63-17
 • Godziny działania sklepuCodziennie 9.00 - 17.00 / W soboty 9.00 - 14.00
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Deathwatch

Deathwatch Deathwatch to wyjątkowy rozdział Adeptus Astartes złożony wyłącznie z weteranów Space Marines, który służy Ordo Xenos z Imperialnej Inkwizycji jako Wojownik Komnaty. Są wojownikami ostatniej szansy, gdy Inkwizycja potrzebuje dostępu do siły ognia większej niż ta, którą może zapewnić Astra Militarum lub drużyna własnych Akolitów lub Agentów Tronowych.

W całej galaktyce istnieją niezliczone wrogie obce cywilizacje, które zagrażają Ludzkości, od zielonoskórych Orków po potworne Tyranidy, sadystyczne Drukhari, widmowe C'tan i nieśmiertelne Nekrony.

Świętym zadaniem Deathwatch jest stawianie czoła wszystkim tym strasznym rasom xenosów. Są gotowi do działania, gdy takie odwieczne zło ponownie zagrozi ludzkości. Kosmiczni marines ze Deathwatch stanowią pierwszą i często jedyną linię obrony przed tymi nieludzkimi okropnościami.

W przeciwieństwie do innych Kosmicznych Marines, ci służący w Deathwatch nie są tak naprawdę oddzielnym rozdziałem Adeptus Astartes; są raczej zbiorem weteranów kosmicznych marines pochodzących z różnych istniejących rozdziałów, którzy służą razem w służbie Inkwizycji przez określony czas.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl