Strona główna1 » Gry bitewne 2 » Warhammer 40,0003 » Imperium4 » Adeptus Custodes
Kategorie
Kontakt
 • Sklep Modelarski TWOJE HOBBY

  ul. Fordońska 46 Bydgoszcz

  NIP: 554-175-97-79
 • E-mail:twojehobby.poczta@twojehobby.eu
 • Telefon693-208-000
  609-297-929
 • Fax(52) 346-63-17
 • Godziny działania sklepuCodziennie 9.00 - 17.00 / W soboty 9.00 - 14.00
Cennik
Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Adeptus Custodes

Adeptus Custodes

Adeptus Custodes, znany jako Legio Custodes w czasach Wielkiej Krucjaty i Herezji Horusa, jest cesarskim adepta odpowiedzialnym za ochronę Pałacu Cesarskiego i fizycznego ciała Cesarza Ludzkości, a także służąc jako Jego najważniejsi emisariusze, Jego towarzysze i strażnicy wielu Jego tajemnic.

Custodes to elitarna kadra genetycznie zmodyfikowanych transludzkich wojowników, którzy są jeszcze silniejsi w walce niż Adeptus Astartes. Są dla Kosmicznych Marines, tak jak Cesarz dla Swoich prymarchów, i podobno każdy z nich został stworzony przez Mistrza Ludzkości osobiście.

Podczas gdy Space Marines reprezentują masowo produkowanych, genetycznie zmodyfikowanych żołnierzy Imperium of Man, Adeptus Custodes to siła indywidualnych wojowników, każdy bastion na swoich prawach i wartownik o niezrównanych zdolnościach i wyjątkowym celu stworzonym, aby przeciwdziałać wszelkim możliwym zagrożenie - człowiek, obcy lub demoniczny.

Ci wojownicy stali w obecności nieśmiertelnego Cesarza Ludzkości jeszcze przed wojną zjednoczeniową. Od dziesięciu tysięcy lat Terran i więcej, Strażnicy czuwają nad swoim panem i panem, służąc jako osobiści heroldowie i pretoriańska straż przyboczna Imperatora.

Podczas Wielkiej Krucjaty ci olśniewający wojownicy strzegli cesarza, dokądkolwiek się udał, i przysięgali oddać życie, by chronić Jego. Po Jego uwięzieniu na Złotym Tronie po Herezji Horusa dziesięć standardowych tysięcy lat temu, odegrali znacznie bardziej ograniczoną rolę w Imperium Człowieka.
 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Producent
Tylko nowości
Tylko promocje
Dostępność

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl